Powiadomienia i kontakt

Powiadomienia i kontakt


Zwykle publikuję swoje posty na blogu, lecz z całą pewnością będzie przybywać także filmów YouTube jak i powstaje nowa strona w Drupalu. Niestety brak czasu nie pozwala mi na zbyt intensywne zajmowanie się publikowaniem nowego materiału. Nieraz brakuje czasu by rozwijać moje szkice materiałów z Evernota które robię na smartfonie. Ostatecznie i tak to tylko inspiracja i zachęta do praktyki. Zachęta by przyjechać tu do mnie do UK i pojąć systematyczną praktykę. Jak zwykle pomogę jak będę mógł. To oferta szczególnie dla młodych ludzi. Wtedy proszę o kontakt osobisty na maila:Niemniej mało kto jest gotowy na taką zmianę w życiu i potrzebuje sporo inspiracji zanim tego dokona, o ile w ogóle w tym życiu do tego dojdzie. Dlatego chcę by powiadomienia o nowych materiałach trafiały bez problemu do wszystkich zainteresowanych rozwojem duchowym. Powiadomienia na FB, czy G+ są efemeryczne. Mailowo jest to najskuteczniejsze. Można do tego celu używać bloga co polecam, bo tam właśnie publikuję, również o materiałach pojawiających się na innych stronach.

Dlatego proszę, jeżeli chcesz aby powiadomienia się pojawiały niezawodnie uczyń to na blogu: „ŚLEDŹ NOWOŚCI E-MAILEM”. Nie używaj do tego G+, czy FB. Oto czynności do wykonania (szczególnie dla nieznających angielskiego):


1. Śledzenie nowości jest w prawym górnym rogu bloga. W okienko tekstowe wpisz swój email (1) i wyślij go klawiszem „Submit(2).
2. Wyskoczy okno do potwierdzenia, że chcesz śledzić i tu należy wpisać kod czapta (3) w pole tekstowe (4). Za każdym razem inny kod, a jak popełni się błąd to pojawi się inna propozycja. Jest to zabezpieczenie by uniemożliwić dostęp botom. Następnie potwierdzić (5).

3. Należy potwierdzić subskrypcję (6) w następnym oknie, które potwierdza o wysłaniu maila na skrzynkę pocztową do zakończenia całej procedury (7):
4. Teraz przyjdzie na skrzynkę pocztową prośba o potwierdzenie, że to twój własny mail, nie kto inny zrobił psikusa komuś, lub zwyczajnie, że adres email jest poprawny. Mail może się znajdować w spamie, jeżeli go nie ma w odebranych wiadomościach. Sprawdź i potwierdź link kliknięciem (8), który jest dla każdego unikatowy.
5. Teraz otworzy się okno w przeglądarce potwierdzające zakończenie całej procedury (9):Życzę udanej naszej współpracy.
Swami P. SaiSiwa