sobota, 24 maja 2014

Wielka konstrukcja nowego świata - sen

Wielka konstrukcja nowego świata - sen (2014.05.24)


Część 1:

Śniły mi się dźwigi. Tak potężne, że niebo zasłaniały i tak wysokie że przerażały. Liny i łańcuchy, którym pracowały nie były na ludzkie wyobrażenie. Któż mógłby nadać im ruchu, któż ma tyle mocy? A zarazem były dokładne, były same w sobie lśniące i doskonałe. Lakier na nich bez jednej skazy. Budowały, nie domy, bo te zbyt maleńkie, ale świat cały. Od nowa go budowały, wszystko przestawiały i nikt, żadna ludzka moc nie była by w stanie im w tym zadaniu przeszkodzić. Jedynie co można było, to im ustąpić. Całe rzesze ludzi patrzyły w niebo wysoko i ja patrzyłem i stałem tam z innymi w jednej grupie. Staliśmy jakby na zielonej platformie, by dźwigom nie wejść drogę, a one niestrudzenie wszystko wkoło przestawiały. Reszta ludzi była gdzieś jakby rozbiegana, rozproszona by unikać zagrożeń.

Część 2:

Idę ulicą bardzo niebezpieczną. Grupy gangów uzbrojone w strzelby, pistolety okolicę przeczesują. Grabią co się da zabijając. Zamęt i chaos co i mi zagraża. Kryję się za jakimś murem, widzę strzelających. Ludzie uciekają. I mnie ktoś goni i w zaułku dopada. Grozi z pistoletu, ale nic się nie staje, jakby nic nie mógł mi zrobić. Budzę się w spokoju snem mocno zdziwiony.

Znaczenie:

Nadchodzi Nowa Era, Satja Juga – złota era ludzkości, która potrwa 1000 lat. Jest obecnie stuletni okres przejściowy, który ma się zakończyć w latach 30-tych tego stulecia. Wraz z powrotem Sathya Sai Baby Satja Juga zagości na dobre, ale niestety nie wszędzie w jednakowym tempie. Zgodnie z przepowiednią pochodzącą z Indii, kraje Północy (z ich punktu widzenia), czyli naszej cywilizacji Zachodu wjedą w Satja Jugę jako ostatnie. To z powodu silnego materializmu i konsumpcjonizmu naszej cywilizacji. Potężne i niepowstrzymane siły już przychodzą i ten świat przebudowują. Ci co chcą zachować wpływy, władzę i majątek, ci co są ślepi duchem, będą walczyć o swoje. Oni spowodują chaos i przemoc walcząc o to co i tak już przeznaczone im stracić. To, że we śnie byłem na tych ulicach bezpośrednio zagrożony świadczy, że dotyczy to naszego świata zachodniego (mieszkam teraz w UK w Bradford).

Przesłanie:

Stałem z grupą ludzi razem przyglądając się budowie a reszta była gdzieś jakby rozbiegana...
Ludzie, zwłaszcza w naszej kulturze zachodu, powinni jak najbardziej świadomie wybierać nowe myślenie i nowe wartościowanie. Powinni tworzyć grupy o wspólnej duchowej świadomości i szlachetnych celach by ten trudny okres przejść bez wielkich strat i nie dać się złamać. Takie grupy powstają, to już się dzieje. To jest jak mobilizacja, ale nie zbrojna, ale moralna i duchowa, mobilizacja ludzi chcących zachować wyższe wartości życia. Upadek i skorumpowanie cywilizacyjne Zachodu właśnie objawia się atakiem na wartości ludzkie i duchowe. Nadchodzący świat jest inny niż ukształtowany obecnie przez asurów (demonów) czyli świat Kali Jugi (ery hipokryzji i zakłamania). Nowy świat to świat serca a nie umysłu, w który wprowadza nas Bhagawan Śri Sathya Sai Baba wraz ze swą Siakti, Śri Vasanthą Sai. Sam też od pewnego czasu zachęcam i podejmuję inicjatywę utworzenia grupy sadhany (praktyki) duchowej, co by jednoczyła ludzi w duchowych wartościach i aspiracjach oraz praktyce duchowej. Co by miała własną siłę wspierania się i przetrwania. Która by potrafiła wyznaczyć nowe nieskażone ścieżki życia na miarę nowej ery Satja Jugi.

Potwierdzenie:

Dziś też dowiedziałem się o strzałach na ulicach Bradford, gdzie mieszkam. Trzy osoby ranne...
http://www.ddbradford.pl/wiadomosci/poszukiwania-snajpera-ktory-postrzelil-trzy-osoby-ulicach-bradford/

Swami P. SaiSiwa